Вручено 36 продуктових наборівлюдям похилого віку, які потребують сторонньої допомоги

25 лютого в Кутській селищній територіальній громаді Благодійним фондом “Карітас” Коломия за підтримки БФ “Starenki ” напрямку “Домашня опіка” вручено 36 продуктових наборів людям похилого віку, які потребують сторонньої допомоги.
Попередньо, Кутською селищною радою було проведено відкриті торги щодо надання соцільних послуг. Переможцем аукціону став БФ “Карітас” Коломия, з яким Кутською селищною радою було укладено договір про соціальну послугу догляду вдома для осіб похилого віку та/або повнолітніх осіб з інвалідністю, які потребують стороннього догляду, побутового обслуговування.
Кількість отримувачів даної послуги – 30 осіб, що проживають на території громади.
Перелік ( зміст) cоціальної послуги, включає в себе:
– допомогу в дотриманні особистої гігієни, купання, прання;
– зміна постільної білизни і генеральне прибрання кімнати;
– допомогу в приготуванні їжі;
– закупівлю ліків та продуктів харчування;
– отримання рецептів лікаря;
– контроль і допомогу у прийомі ліків;
– допомогу в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами;
– надання інформації з питань соціального захисту населення;
– допомогу в отриманні безоплатної правової допомоги.;
– організація дозвілля.
Пресслужба Кутської селищної ради