Вшанували пам’ять полеглих за волю та незалежність України

Символічна могила полеглих за волю України, що у Кутах, – це висловлення поваги і шани усім борцям: увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв воєн, воєнних злочинів, депортацій і злочинів проти людяності.
Сьогодні, 8 травня, біля згаданої символічної могили, відбулися заходи до Дня пам’яті і примирення в Україні. Отці Василь і Михайло відслужили поминальну панахиду за всіма загиблими.
Після цього була спільна молитва, покладання квітів та лампадок до підніжжя братської могили.
Ярослав Бринський, керуючий справами виконкому Кутської селищної ради у своєму виступі зазначив: «Доля звела докупи більшовизм і нацизм. Українці опинилися поміж жорнами. Але нас перемогти несила нікому, доки ми єдині. І, найперше, ми маємо навчати підростаюче покоління на звитягах, якими пишаємося і яких чимало в нашій історії, починаючи з часів Київської Русі та завершуючи сьогоденням».
Участь у заходах взяли заступники селищного голови Анатолій Кіщук та Андрій Василькевич, керівники та працівники підрозділів Кутської селищної ради, представники громадських організацій, жителі і гості селища.
У решті населених пунктів громади також покладали квіти та лампадки до пам’ятних місць.
Пресслужба Кутської селищної ради