Вихідними Народний аматорський ансамбль бандуристок Сонячна Струна / Słoneczna Struna / Solar String Будинку культури селища Кути, на запрошення Голови Марамуреської Філії Союзу Українців Румунії професора Мирослава Петрецького, взяв участь у культурному заході «Український фольклор».

Урочистості відбулися в комуні Великий Бичків, повіту Марамуреш за участі голови Союзу українців Румунії – депутата парламенту Румунії Миколи Петрецького.

Присутні на заході українці також обговорили перспективи і важливість співпраці для реалізації спільних проєктів та кращого спільного майбутнього в Європейському союзі.

Варто зазначити, що Марамуреш (Мармарощина) – частина Гуцульщини в Румунії, де велику частину населення складають українці, які з покоління в покоління зберігають і передають традиції, неординарну українську ідентичність та збережену спадкоємність української мови, незважаючи на розділення державним кордоном.

Приємно, що маємо можливість тісно співпрацювати, примножувати нашу культуру та традиції.