30 ГРУДНЯ в ІВАНО – ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОГОЛОШЕНО ДНЕМ ЖАЛОБИ у ЗВ’ЯЗКУ із ТРАГЕДІЄЮ у КОСІВСЬКІЙ ЦРЛ

У зв’язку з трагедією, що сталася 28 грудня 2021 року внаслідок пожежі у реанімаційному відділенні КНП «Косівська центральна районна лікарня» та призвела до людських жертв, відповідно до розпорядження голови Івано – Франківської обласної державної адміністрації Світлани Онищук від 29.12.2021 № 579, 30 грудня 2021 року в Івано – Франківській області оголошено днем жалоби.

У день жалоби на всій території Кутської громади приспустити Державний прапор України на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій, скасувати розважальні заходи.

Пресслужба Кутської селищної ради