ДО УВАГИ ВСІХ ЖИТЕЛІВ КУТСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, ОСОБЛИВО ОСІБ, яким ВИПОВНИЛОСЯ 60 та БІЛЬШЕ РОКІВ

МОБІЛЬНІ БРИГАДИ на ТЕРЕНАХ ГРОМАДИ!!!

В Україні триває вакцинація проти COVID-19. Вакцинуватися можна в пунктах щеплень, центрах масової вакцинації або за допомогою мобільних бригад.

На території Кутської селищної територіальної громади утворені мобільні бригади, які вакцинуватимуть УСІХ ОХОЧИХ ГРОМАДЯН (зокрема ТИХ, ЯКИМ виповнилося 60 та БІЛЬШЕ років) у ФАПах або СПЕЦІАЛЬНО ВИЗНАЧЕНИХ для цього МІСЦЯХ населених пунктів.

Отримати щеплення БЕЗПОСЕРЕДНЬО УДОМА зможуть особи, які через стан здоров’я не можуть самостійно пересуватися.

ЯК ВИКЛИКАТИ МОБІЛЬНУ БРИГАДУ ДОДОМУ

Необхідно звернутися (зателефонувати) до ВАШОГО сімейного лікаря або працівника ФАПу та записатися на проходження вакцинації.

У відповідь на запис ВАМ зателефонують і повідомлять дату та час приїзду мобільної бригади.

«Ковідну» тисячу та додаткові кошти за щеплення бустерною дозою можна буде використати також на придбання ліків і на оплату за комунальні послуги.

ЗАПРОСІТЬ до СЕБЕ БРИГАДУ з ВАКЦИНАЦІЇ від COVID-19 або ЩЕПІТЬСЯ САМОСТІЙНО у ЗРУЧНОМУ ПУНКТІ чи ЦЕНТРІ.

ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ та БЛИЗЬКИХ!

КНП «КУТСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ»