Кутська селищна рада Косівського району Івано-Франківської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань бюджету Фінансового відділу Кутської селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови № 181/04-01 від 07.12.2021 р., п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.2 ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Кутська селищна рада Косівського району Івано-Франківської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань бюджету  Фінансового відділу Кутської селищної ради.

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  магістра, спеціаліста;   стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше одного року або стаж роботи за фахом не менше трьох  років,  досвід роботи з комп’ютерними програмами та знання державної мови.

Перелік документів для участі в конкурсі:

• заява;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);
  • світлокопії (паспорт громадянина України; ідентифікаційний код; документ про освіту; трудова книжка; документа, що засвідчує знання державної мови);
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про запобігання корупції”;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Прийом документів відбуватиметься за адресою: Кутська селищна рада,                 пл. Вічевий Майдан, 9, с-ще Кути, Косівський район, Івано-Франківська область (додаткова інформація за телефоном (8(03478) 4-53-03)

Термін прийняття документів – 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу ( до 17:00  10 січня 2022 року).