Кутська селищна рада  Косівського району Івано-Франківської області ОГОЛОШУЄ  про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  КНП  «Кутська міська лікарня» Кутської  селищної ради Косівського району Івано-Франківської області.

Кутська селищна рада  Косівського району Івано-Франківської області

Відповідно до розпорядження Кутського селищного голови від 06 жовтня 2021 року № 139/04-01 «Про організацію проведення конкурсу на зайняття посади  директора  КНП  «Кутська міська лікарня» Кутської  селищної ради Косівського району Івано-Франківської області»,  рішення одинадцятої сесії Кутської селищної ради VIII демократичного скликання від 07 жовтня 2021 року № 20-11/2021 «Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади директора  КНП  «Кутська міська лікарня» Кутської селищної ради Косівського району Івано-Франківської області», до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення керівника закладу охорони здоров’я  входять у рівній кількості дев’ять осіб (по три особи від кожної групи представників), а саме:

• представники Кутської селищної ради;
  • представники трудового колективу КНП «Кутська міська лікарня» Кутської селищної ради Косівського району Івано-Франківської області, обрані на загальних зборах трудового колективу;
  • представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії  приймаються до 17.00 год 26 жовтня 2021 року.

За детальною інформацією звертатись  до  апарату селищної ради : пл. Вічевий Майдан, 9 (кабінет секретаря селищної ради) та за телефоном (03478) 4-53-03.

Розпорядження Про організацію проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Кутська міська лікарня» утської селищної ради Косівського району Івано-Франківської області