Кутська селищна рада та її виконавчий комітет вітають ГОЖДУ МАР’ЯНУ МИКОЛАЇВНУ – головну спеціалістку-землевпорядницю відділу земельних відносин та захисту довкілля з Днем народження!

У цей святково-непересічний день, що примчав на крилах сонячного літа, щиро зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, великого людського щастя та благополуччя.

Хай Бог благословляє кожен Вас крок, прихильною буде доля, не покидає наснага у професійній діяльності.

Нехай у Вашій родині панують любов, злагода та добробут, щиро підтримують колеги, вірні друзі та подруги, а оточуючі відчувають Вашу позитивну енергетику та  добру усмішку.

Гарного настрою, оптимізму, задоволення від життя.