Повідомлення ФОП Поп’юк В.Р. про клопотання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Кутська селищна рада оприлюднює оголошення про намір отримати ФОП Поп’юком Володимиром Романовичем дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Відповідне оголошення було надруковане в газеті «ВПЕРЕД» від 01 червня 2023 року №21 (7311).

Повне найменування суб’єкта господарювання: Фізична особа-підприємець Поп’юк Володимир Романович
Коротке найменування суб’єкта господарювання: ФОП Поп’юк В.Р. Ідентифікаційний код ЄДРПОУ (ІПН) 2668011091
Юридична адреса: 78665, Івано-Франківська обл, Косівський р-н, Кутська ТГ, смт. Кути, вул. Вижницька 21, Тел +380673724621, e-mail: bygaltkytu@gmail.com, веб сайт – https://pvr-wholesale-bakery.business.site/

Поштова адреса та фактичне місцезнаходження об’єкта: 78665, Івано-Франківська обл, Косівський р-н, Кутська ТГ, смт. Кути, вул. Вижницька 56

Мета отримання дозволу на викиди: надання права експлуатувати об’єкт, з якого надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини або їх суміші, за умови дотримання встановлених відповідних нормативів граничнодопустимих викидів.

Підприємство відноситься до третьої групи об’єктів за складом документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, в залежності від ступеня впливу об’єкта на забруднення атмосферного повітря.

Виробнича діяльність, яку здійснює ФОП Поп’юк В.Р. (Міні-пекарня з ТМ КутиPVRхліб) не підлягає оцінці впливу на довкілля та прямо не передбачена вимогами ч. 2 та ч. 3 ст. 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» та критеріїв визначення планованої діяльності, яка не підлягає оцінці впливу на довкілля, та критеріїв визначення розширень і змін діяльності та об’єктів, які не підлягають оцінці впливу на довкілля затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2017 №1010.

Загальний опис об’єкта: ФОП Поп’юк В.Р. спеціалізується на виробництві хлібобулочних виробів в кількості до 350 т/рік (КВЕД 10.71). Джерелами викидів забруднюючих речовин (13 джерел) є котли газові, дизельгенератор, модульна АЗС, транспорт та обладнання для технологічних процесів (ротаційні печі).

Відомості щодо виду та обсягів викидів забруднюючих речовин: азоту діоксид – 0,59 т/рік, вуглецю оксид – 0,51 т/рік, тверді частки – 0,00037 т/рік, НМЛОС (вуглеводні граничні С12-19)– 0,008 т/рік, спирт етиловий – 0,82 т/рік, к-та оцтова – 0,09 т/рік, ацетальдегід – 0,021 т/рік, акролеїн – 0,000002 т/рік, сірки діоксид – 0,015 т/рік та парникові гази – 458 т/рік.

При отримані дозволу на викиди будуть встановлені умови до технологічного обладнання і споруд, до адміністративних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру для запобігання перевищення викидів забруднюючих речовин. Відповідно до Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища України №108 від від 09.03.2006 р , заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій та заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не передбачені та не розробляються, оскільки викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам Наказу № 309 від 27.06.2006 р. та Наказу № 177 від 10.05.2002 р.

Пропозиції, зауваження та рекомендації просимо надсилати протягом 30 днів з дня опублікування до органів влади за адресою: 76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21 тел. (0342) 55-65-15, е-мейл oda@if.gov.ua .