ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ ТА ПРЕДСТАВНИКИ УСТАНОВ/ОРГАНІЗАЦІЙ, ПІДПРИЄМЦІ, ВОЛОНТЕРИ, ПЕРЕСІЧНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Запрошуємо всіх узяти участь у щорічній міжнародній акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». В Україні акція пройде в 24 областях спільно зі 180 країнами світу.

Питання екологічної безпеки та розвитку культури правильного поводження з відходами, їх сортування – це складовий елемент розбудови України як країни, де домінують європейські цінності. Мета акції – саме сформувати культуру чистоти та дбайливого ставлення до довкілля серед усіх громадян. Прибирання здійснюватиметься з дотриманням карантинних норм та обмежень.

Про дату та час проведення акції у Кутській громаді буде повідомлено пізніше.

Оргкомітет