ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ, ОРЕНДАРІ ТА ВЛАСНИКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, РОЗТАШОВАНИХ НА ТЕРИТОРІЇ КУТСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Оголошення

КУТСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Фінансовий відділ Кутської селищної ради повідомляє вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати.

Так, відповідно до п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

Згідно п. 14.1.136. ПКУ орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності теж є обов’язковим платежем, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою. Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем (п. 288.4. ПКУ).

За несплату земельного податку та орендної плати ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також наносите збитки місцевому бюджету.

Для отримання сум до оплати жителям селища Кути звертатися до земельного відділу селищної ради, а в селах громади звертатись до спеціаліста (діловода), які працюють зі старостами у приміщеннях колишніх сільських рад. Для проведення звірки даних про користувачів та власників земельних ділянок просимо звертатись до земельного відділу Кутської селищної ради. Громадянам мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та, у разі наявності пільги, документ, що посвідчує право на її використання.

Списки користувачів та власників земельних ділянок, які не сплачують податок на землю, передаватимуться до Державної податкової інспекції для нарахування штрафних санкцій. Невиконання інших зобов’язань землекористувачів розглядатимуться в судовому порядку.

Шановні громадяни, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обов’язків, згідно з чинним законодавством України, необхідно провести оплату земельного податку до 30.08.2020 року.

Фінансовий відділ Кутської селищної ради

Реквізити для оплати :

Код ЄДРПОУ Рахунок ККД Назва податку
37951998      UA558999980334119813000009646     18010700     Земельний податок з фізичних осіб
37951998      UA918999980334159815000009646     18010900     Орендна плата з фізичних осіб

БУДЬТЕ УВАЖНІ! РАХУНОК СКЛАДАЄТЬСЯ з 27 цифр!