З Днем народження ЮШКО АННУ ПЕТРІВНУ

Щиросердечно вітаємо з Днем народження ЮШКО АННУ ПЕТРІВНУ – головного спеціаліста відділу організаційної роботи, документообігу та контролю, інформаційних технологій та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Кутської селищної ради

День народження – день особливий. Нехай він буде для Вас радісним і щасливим, а заодно рясним на море првітань, квітів та подарунків від колег, друзів, усіх дорогих серцю людей.

Нехай праця приносить Вам задоволення, а її плоди обертаються користю для жителів громади. Хай втілюються в життя всі Ваші мрії і добрі наміри.

Міцного здоров’я, щастя, достатку, радості, любові Вам і Вашим рідним та близьким.