УСІ на ДЕРБІ: «СОКІЛЬСЬКЕ» (ТЮДІВ) – «КАРПАТИ» (КУТИ)!

Учора, у перший день жовтня, команда Кутської ТГ у рамках дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківщини серед вікової категорії U-12 удома зіграла проти лідера нашої групи – Снятинської ДЮСШ.

На жаль, господарі поля поступилися з рахунком 1:5, та попри поразку залишаються серед лідерів змагання. У них і надалі 7 очок. Наступний поєдинок команда Кутської ТГ проведе на виїзді з «Варатиком-1».

Юна зміна – команда Кутської ТГ, що змагається серед вікової категорії U-11, зіграла зі своїми однолітками вдаліше та досягла нічийного рахунку – 1:1.

ЗАВТРА, 03 жовтня, відбудеться дербі за участю дорослих команд Кутської громади, які виступають у першій лізі чемпіонату Івано-Франківської області з футболу.

«СОКІЛЬСЬКЕ» (ТЮДІВ) та «КАРПАТИ» (КУТИ) зіграють на ТЮДІВ-АРЕНІ. Наразі у «Сокільського» – 7 очок, а у кутських «Карпат» – 6.

У попередньому турі «Сокільське» з Тюдова дало справжній бій «Благо-Юності» (Верхня), поступившись у виїзному поєдинку 2:3. Натомість кутські «Карпати» у домашньому матчі розійшлися у мирний спосіб із коломийським «Варатиком» – 0:0, при цьому не реалізувавши на 80-й хвилині пенальті.

Пресслужба Кутської селищної ради