ВІДІЙШОВ ВІД ЖИТТЯ ЗЕМНОГО ІЄРЕЙ ЮРІЙ КОСТИК

Учора, 23 червня, відійшов у вічність ієрей Юрій Костик, який здійснював душпастирське служіння у храмі Преображення Господнього села Старих Кутів. Кутська селищна рада та її виконавчий комітет в особі усіх керівників, працівників, представників депутатського корпусу, членів виконавчого комітету схиляють у скорботі голови перед світлою пам’яттю новопреставленого о. Юрія.

Нехай опіка Господня полегшить біль утрати дорогої для нашої громади людини, а наші молитви та щирі співчуття розділять родинне горе.
Світла пам’ять вічно житиме в наших серцях! Віримо, що, навіть відійшовши від життя земного, отець Юрій продовжуватиме охороняти молитвою кожного з нас.

Пресслужба Кутської селищної ради

РОЗКЛАД ЗАУПОКІЙНИХ БОГОСЛУЖІНЬ:
24.06.2021 – 18:30 священицький парастас у храмі Преображення Господнього села Старі Кути.
25.06.2021 – 10:00 Заупокійна Літургія та Чин ієрейського похорону.