17 грудня 2022 року у приміщенні ФСК «Локомотив» міста Коломия відбувся відкритий обласний турнір присвячений Дню Святого Миколая та на підтримку Збройних сил України з важкої атлетики серед юнаків. У турнірі взяли участь вихованці КНП СК «Авангард» селища Кути відділення важкої атлетики, які провели успішні підходи у своїх вікових та вагових категоріях.

У підсумковому протоколі змагань арбітри зафіксували:
ІІ місце – Чепіль Павло (вагова категорія до 48кг)
ІІІ місце – Пастухов Михайло – (вагова категорія до 40 кг).
Загальнокомандне ІІІ місце на турнірі.

Команду на змаганнях представляв тренер з важкої атлетики Олексій Берденко. Участь у змаганнях стала можливою за підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.

Вітаємо юних призерів з відмінним результатом та бажаємо нових перемог!