5 червня в селі Розтоки відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика.

На церемонії відкриття спільну молитву та освячення провели отці Василь та Юліан.
З вітальним словом та подарунками (спортивним інвентарем для діток Розтоківського ліцею) від Кутської селищної ради всіх присутніх привітав начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради Володимир Подоляк, а також вручив Подяку за популяризацію спорту в громаді вчителю фізичного виховання Віталію Самашку.
Директор КНП СК “Авангард” Володимир Острук побажав юним спортсменам завжди бути цілеспрямованим і чітко йти до своєї мети в спорті.
До присутніх звернулася директор Розтоківського ліцею Уляна Матичук та висловила свою подяку всім хто допомагав у підготовці спортивної
інфраструктури до старту.
Підсумував урочистості староста села Розтоки Василь Рубаняк.
Гостей заходу привітали юні таланти Розтоківського ліцею чудовою піснею та захоплюючим танцем.
На турнір – відкриття з мініфутболу прибуло 5 команд Кутської громади.
⚽?У результаті зіграних ігор місця розподілилися таким чином:
І місце – КНП СК “Авангард” селище Кути, тренер Луканюк Іван.
ІІ місце – КНП СК “Авангард” село Слобідка, тренер Ткаченко Денис
ІІІ місце – Розтоківський ліцей, вчитель фізичного виховання Самашко Віталій
IV місце – Малорожинська гімназія, вчитель фізичного виховання Лукань Ольга
V місце – Великорожинська гімназія, вчитель Шкрібляк Іван.
Переможця турніру нагородили перехідним кубком, а призерів і учасників грамотами.
Щира подяка організаторам спортивного заходу за гостинність і святковий настрій для наших діток!

Слава Збройним силам України!??