8 липня в Кутах на спортмайданчику “Авангар” відбувся турнір з пляжного волейболу присвячений Дню Української Державності та на підтримку ЗСУ серед 9 змішаних команд з Косівського та Коломийського районів.

?У наполегливій боротьбі перемогла команда господарів у складі Іванни Петрів та Василя Грималюка.
?Друге місце вибороли гості з Коломиї: Надія Битюк та Роман Остафійчук.
?Третє місце здобула команда з Печиніжина: Мар’яна Вілінська та Артем Козир.
Переможці турніру нагороджені грамотами та цінними призами.
Зібрані благодійні кошти підуть на підтримку ЗСУ.
Турнір відбувся за сприяння відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.

Разом до ПЕРЕМОГИ!
Слава Україні!