Цими вихідними у Рожнові пройшов перший дитячий футзальний турнір UKRAINIAN KIDS CAP – 2024 серед дітей 2014-2015 років народження.

У турнірі змагалися 6 команд: ФК «Рожнів», ФК «Вовки» (с. Вовчківці Коломийського району), ФК «Чорногузи», Кутську ж громаду представили команди з Розтік, Слобідки і Тюдова.

В результаті зіграних ігор місця розподілилися:
І місце виборов ФК «Рожнів»
ІІ місце посіла команда з Чорногузів
ІІІ місце – Розтоки (тренер Віталій Самашко)
ІV – Тюдівчани (тренер Євген Калинчук)

Оргназіторами турніру виступили ФК «Черемош» Слобідка (Денис Ткаченко) та ФК «Рожнів» (Андрій Козійчук). Всі учасники нагороджені грамотами, переможці – кубками. Кращим воротарем турніру визнано гравчиню ФК «Розтоки» Христину Шкрібляк.

Церемонію нагородження провели заступник Рожнівського сільського голови, голова федерації з волейболу Косівського району Роман Матейчук та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради Володимир Подоляк.

По закінченні турніру діток пригостили солодкими смаколиками. Дякуємо воїнам ЗСУ за можливість працювати та розвивати дитячий спорт!