У селищі Кути, на стадіоні «Авангард» імені Миколи Кушнірука відбувся фінальний етап з футболу кубка «Пролісок» у Косівському районі

30 квітня, в селищі Кути, на стадіоні «Авангард» імені Миколи Кушнірука відбувся фінальний етап з футболу кубка «Пролісок» у Косівському районі.
Чотири кращі команди згідно попереднього етапу і сітки змагань зустрілися у півфіналі:

«Арсенал» Вербовець – «Карпати 2» Кути – 3:0
«Зоря» Рожнів – «Кремінь» Пістинь – 0:0 п/п – 7:8
У матчі за третє місце «Карпати 2» зіграли 1:1 в основний час з досвідченою командою «Зоря» Рожнів, але поступилися в серії післяматчевих пенальті 5:4.

Фінальна гра між «Арсенал» Вербовець – «Кремінь» Пістинь завершилась мінімальною перемогою футболістів з Вербівця з рахунком 1:0.
Переможець був нагороджений кубком, кращі гравці пам’ятними призами районної асоціації футболу Косівщини.
Кращим гравцем у складі «Карпати 2» Кути визнано молодого перспективного гравця Олега Гринюка.
Проведення фінальної частини змагань стало можливим за співпраці Косівської районної асоціації футболу та Кутської селищної ради.

Слава Україні! Слава ЗСУ!