Десять юних гімнасток СК «Адреналін» селища Кути (тренер, представник команди Ірина ДОЛГОПОЛОВА) взяли участь у VII Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики “BETSY CUP 2024”.

Свято краси та грації тривало два дні – 25 та 26 травня у спорткомплексі Хмельницького Національного Університету.
В ньому змагалися 485 дівчат віком від чотирьох до 17 років, які суддям та публіці продемонстрували свою майстерність, елегантність, пластику, гнучкість тіла і силу м’язів, стійкість, відчуття рівноваги, емоційність та артистизм. Адже, це один з найбільш видовищних і витончених видів спорту.
В перший день турніру в наймолодшій віковій категорії «Перші кроки» 🥈ІІ місце посіла Пилип’юк Аріна (2018 р.н.).
Серед дівчат 2017 р.н. у вправах БП обруч 🥉 ІІІ місце здобула Яремчук Даніела.
🥇І місце серед дівчат 2015 р.н. у вправі з обручем виборола Дивоняк Анастасія.
У категорії дівчата 2014 р.н. у вправі з обручем 🥈 ІІ місце посіла Перегуда Марія.
В другий змагальний день (дівчата 2012 р.н.) у вправах з обручем і м’ячем 🥉 третьою стала Дивоняк Ольга.
Серед дівчат 2012 р.н. у вправі з обручем перемогла 🥇 Іванюк Марія.
У вправах з м’ячем і обручем посіла 🥉 ІІІ місце Ларіна Анна (2013 р.н.).
🥉ІІІ місце у вправі з обручем виборола Панчук Ксенія (2013 р.н.).
🥉 ІІІ місце у вправах з обручем і м’ячем здобула Марущак Тетяна (2013 р.н.).
По кандидатах у майстри спорту України у вправах з обручем і м’ячем 🥉 ІІІ місце зайняла Недоходюк Марія.
Дівчатка отримали неоцінений досвід, позитивні емоції та нові знайомства.
Зазначимо, що тренер спортивного клубу Ірина ДОЛГОПОЛОВА була членом суддівської колегії цих змагань.
СК «Адреналін» селища Кути висловлює щиру вдячність батькам за підтримку та виховання підростаючого покоління.
Вітаємо переможців та призерів з успішним представленням Кутської громади на Всеукраїнському турнірі.
Турнір відбувся за підтримки Кутської селищної ради.