ДИТЯЧИЙ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ МИКОЛИ КУШНІРУКА

Сьогодні, 17 жовтня, в Кутах на стадіоні імені Миколи Петровича КУШНІРУКА відбувся турнір пам’яті легендарної людини, справжнього бійця на футбольному полі, засновника і тренера ФК «Карпати» Кути Миколи Петровича КУШНІРУКА з мініфутболу серед дітей 2014 року народження та молодші. Славному тренерові 13 жовтня цього року могло б виповнитися 83 роки.

На урочистому відкритті турніру Кутський селищний голова Дмитро ПАВЛЮК у своєму зверненні до учасників змагань згадав теплими словами Миколу Петровича, якого вже два роки немає разом з нами, але він серед нас, в нашій пам’яті та добрих спогадах. Побажав юним спортсменам вдалої гри, чесної перемоги та зміцнення дружніх стосунків.

У результаті зіграних ігор переможцем 🏆🥇 стала команда «Карпати» Кути (тренер Іван ЛУКАНЮК).
🏆 🥈 Друге місце вибороли ДЮСШ «Гірське орлятко» м. Косів (тренер Ярослав ГРУДЗИНСЬКИЙ).
🏆 🥉 Бронзу отримала «Черемош» Слобідка (тренер Денис ТКАЧЕНКО).
Четвірку учасників замкнула команда «Сокільське» Тюдів (тренер Євген КАЛИНЧУК).
💪 Кращих у номінаціях визнано:
⚽️ Гравець турніру – Косович Назар (Косів).
🥅 Воротар – Багдасарян Арсен (Слобідка).
⚽️ Бомбардир – Костинюк Ілля – відзначився 5 м’ячами (Кути).

Переможці та призери нагороджені пам’ятними кубками та грамотами, а кращі гравці – призами.
Кожний учасник турніру отримав солодкі подарунки.
Юні спортсмени проявили свою майстерність, отримали неоціненний досвід та багато позитивних емоцій.
Дякуємо тренерам, їх вихованцям за участь у турнірі та вшанування пам’яті засновника, тренера ФК «Карпати» Кути Миколи КУШНІРУКА.
Турнір проведено за підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.

Вічна пам`ять Миколі Петровичу
Дякуємо воїнам ЗСУ!