Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

ХХVIІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БОКСЕРСЬКИЙ ТУРНІР у КУТАХ ПРОЙШОВ на ВИСОКОМУ РІВНІ

18-19 серпня у селищі Кути проходив ХХVIІ Всеукраїнський турнір з боксу? пам’яті судді міжнародної категоріі Андрія ГЛЕБЧУКА, присвячений Дню Незалежності України та на підтримку ЗСУ.
Традиційний всеукраїнський турнір з боксу проводиться з 1996 року, засновником та організатором якого був Андрій ГЛЕБЧУК.
Андрій ГЛЕБЧУК зі Старих Кутів – боксер, тренер, суддя міжнародної категорії, обслуговував Міжнародні турніри, двічі – Чемпіонат Європи, судив Олімпійські ігри, засновник та організатор Міжнародного турніру з боксу у селищі Кутах присвячений дню Незалежності України.
У 2009 році Івано – Франківська обласна федерація боксу ухвалила рішення проводити згаданий турнір на призи судді міжнародної категорії Андрія Глебчука.
Саме він виступав гарантом високого і бездоганного рівня цих змагань. Саме на його ім’я, відоме у боксерських колах близького і далекого зарубіжжя, зліталися спортсмени з України та інших держав. Його знали, поважали і підтримували меценати та спонсори.
Продовжити справу Андрія Васильовича Глебчука, зберегти його дітище – справа честі для його вихованців, земляків, місцевої влади і спортивної спільноти.
Цьогорічний турнір зібрав 18 команд (110 учасників) з різних спортивних шкіл та клубів з багатьох регіонів України та сусідньої нам Молдови.
Це: ОДЮСШ, боксерські клуби «Ринг» і «Спарта» з міста Івано-Франківськ, «Отаман» селища Кути; боксерські команди з Коломиї, Вінниці, Южноукраїнська, Городенки, Брошнів – Осади, Долини, Перегінська, Тлумача, Залуччя, Рудників, Берегова, Мукачева, з міста Бричани (республіка Молдова), КНП СК «Авангард» селища Кути.
Для урочистого внесення прапора було запрошено срібного призера Чемпіонату України з боксу серед юнаків 2019 року Данила ХАМЕНУШКА.
Всечесні Отці Михайло Будзан та Андрій Демчук привітали присутніх з величним святом Преображення Господнього, провели спільну молитву та благословили юних спортсменів на вдалу участь у змаганнях.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів та мирних жителів, які загинули в російсько – українській війні.
Захід урочисто відкрили та привітали учасників, тренерів, батьків і всіх шанувальників спорту Кутський селищний голова Дмитро ПАВЛЮК, голова відділення НОК України у Івано-Франківській області Мирослав КАРАБІН та директорка державного навчального закладу «Кутський професійний ліцей» Наталія КРАВЧУК.
«Географія розширюється, з кожним роком кількість учасників турніру збільшується. Впевнений, що серед вас є майбутні чемпіони світу та олімпійські чемпіони, такі як наші гості та ваші наставники. Такі заходи допомагають юним спортсменам не лише тримати себе у тонусі, підвищуючи рівень своєї майстерності, а й популяризувати спорт серед молоді», – зазначив Дмитро ПАВЛЮК.
Усіх присутніх своїм запальним танцем також привітали дівчатка з танцювального колективу Кутської школи мистецтв (керівник Христина Бондарєва).
Почесними гостями турніру з боксу були:
? Заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту у Івано-Франківській області, віце президент федерації боксу, голова відділення НОК України у Івано-Франківській області ,член виконкому федерації боксу України Мирослав КАРАБІН
? Чемпіон світу, учасник олімпійських ігор у Сіднеї, майстер спорту міжнародного класу,чемпіон кубку Європи, чемпіон кубку світу, п`ятиразовий чемпіон України Сервін СУЛЕЙМАНОВ
?Майстер спорту міжнародного класу,заслужений тренер України Вадим АНДРІЯНОВ м. Херсон
?Заслужений тренер України Борець Микола Миколайович м. Южноукраїнськ
? Майстер спорту, суддя ІВА Богдан ЧОРНИЙ м. Херсон
? Головний суддя, майстер спорту, учасник бойових дій (військовослужбовець) Михайло СІЛІВАНОВ м. Івано-Франківськ
? Майстер спорту міжнародного класу, призер чемпіонату Європи, фіналістка Чемпіонату світу, учасниця олімпійських ігор Ріо-де-Жанейро 2016 року Яна СИДОР м. Коломия
? Майстер спорту з боксу Антон КОССЕ м. Маріуполь
Під час змагань було проведено 88 поєдинків.
Всіх учасників змагань було нагороджено пам`ятними ???медалями, грамотами та буклетами, команди – пам’ятками турніру, а саме статуетками, вимпелами і календарями.
Дякуємо Наталії КРАВЧУК – директорці державного навчального закладу «Кутський професійний ліцей» та колективу за сприяння й надання приміщення для проведення турніру, Михайлові ПАВЛЮКУ (видавництво «Писаний камінь») за виготовлення грамот, буклетів та оголошень, Івано-Франківському обласному державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за надання безкоштовного житла для учасників і тренерів боксерського турніру, тренерам Дмитрові ЛУЦЬКОМУ та Сергієві ЦИКАЛЯКУ за допомогу в організації турніру та спортивне виховання підростаючого покоління, спонсорам Рильчуку І., Додяку І., Палчинському М., Угринюку В., Катеринчуку В. , Федорняку В. Дякуємо суддівській колегії, тренерам, учасникам змагань, батькам, гостям та всім шанувальникам боксу.
Турнір організований відділом культури, туризму, молоді та спорту за підтримки Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА.
Вітаємо учасників, призерів, переможців та їхніх наставників.??
До нових зустрічей на рингу і поза ним!
Гарний результат – спільна робота!?
Дякуємо ЗСУ!??
Віримо в ПЕРЕМОГУ!??

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *