КОМАНДА ЮНИХ ФУТБОЛІСТІВ СК «АВАНГАРД» – ПЕРЕМОЖЦІ ТРАДИЦІЙНОГО КУБКА З ФУТБОЛУ ПРИСВЯЧЕНОГО 33-й РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні на стадіоні імені М.П. Кушнірука відбувся традиційний кубок з футболу присвячений Дню Незалежності України серед юнаків U-13 та молодші. За кубок змагалися команди: ДЮСШ с-ща Верховина (тренер Василь Коржук), «Юніор» с-ща Берегомет (тренер Костянтин Ткачук) та господарі поля СК «Авангард» с-ща Кути (Іван Луканюк).
Ігри проходили за коловою системою.
В результаті проведених матчів перемогу вибороли господарі спортивного майданчика – 🥇 команда СК «Авангард», друге місце зайняла 🥈 команда «Юніор», трійку призерів замкнула🥉 команда ДЮСШ.
Визначено кращих гравців у номінаціях:
Воротар – Цикаляк Роман (Кути)
Захисник – Чокинюк Назарій (Кути)
Бомбардир – Москаль Степан (Берегомет)
Гравець турніру – Жикаляк Артем (Верховина)
Переможець і призери змагань нагороджені кубками, кращі гравці – пам’ятними призами, учасники – грамотами.
Дякуємо всім за чудовий футбол, позитивні емоції та гарний настрій. 🤝
Вітаємо переможців! Вдалих стартів!
Суддівство забезпечили тренери відділення футболу КНП СК «Авангард» Денис Ткаченко, Євген Калинчук, Віталій Самашко.
Турнір проведено відділом культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.

Дякуємо ЗСУ!