КУБОК ПРИБУВ ДО КУТІВ – ВІТАЄМО «КАРПАТИ» !

Учора, 28 серпня, на Успіння Пресвятої Богородиці, команда «Карпати» (Кути) виграла перехідний кубок Верховинщини з футболу серед ветеранів, забивши два «сухі» м’ячі місцевому, верховинському, «Черемошу». Гра була напруженою, незважаючи на кінцевий результат. Автори голів – Мирослав Копчук і Ярослав Грабовецький. Вручила переможний приз «Карпатам» заступник Верховинського селищного голови Марія Маківничук.

Гравці нашої команди дякують господарям за теплий прийом та гостинність. Склад команди-переможниці: Іван ГРИНЮК, Микола СЛИВЧУК, Ярослав УСИК, Ярослав МАРКЕВИЧ, Василь ІВАСЮК, Степан МОКАНЮК, Олег ГОЛОБУЦЬКИЙ, Йосип БЕРЕЗЮК, Ярослав ГРАБОВЕЦЬКИЙ, Мирослав КОПЧУК, Володимир МАРКЕВИЧ, Михайло ЗЕЛЕНЮК та Володимир МАКСИМІВ.

Пресслужба Кутської селищної ради