МАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ та ПРИЗЕРА ОБЛАСТІ з БОКСУ

Завершився Чемпіонат Івано-Франківської області з боксу ? ? серед юнаків 2010 – 2011 років народження, який проходив у місті Снятин з 03 по 05 жовтня. Кутську громаду на чемпіонаті представили четверо вихованців КНП СК «Авангард».
У результаті проведених боїв юні боксери здобули такі місця:

?І місце – Маковійчук Павло (Старокутський ліцей), впевнено здобув перемогу;
?ІІІ місце – Комкін Денис ( Кутський ліцей), у рівному поєдинку поступився за вихід у фінал.
Оринчук Дмитро та Грицюк Андрій (Кутський ліцей) провели важкі поєдинки, але не змогли пробитися до півфіналу.

?Маковійчук Павло – переможець обласних змагань у складі збірної Івано-Франківщини представлятиме Прикарпаття на Чемпіонаті України, який відбудеться наприкінці жовтня цього року.
Команду підготував тренер, МС з боксу Дмитро ЛУЦЬКИЙ.

Участь у змаганнях стала можливою за підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.

Дякуємо Збройним Силам України!