На базі Кутського ліцею, у рамках проекту “Пліч-о-пліч”, відбувся турнір з боксу “Різдвяний Кубок Косівщини” присвячений різдвяно-новорічним святам та на підтримку ЗСУ.

У турнірі змагалися юні спортсмени 7 команд (36 боксерів): Кути КНП СК “Авангард” та СК “Отаман”, Косівська ДЮСШ СК “База”, Рудники СК “Сталь”, Вижниця ДЮСШ, Залуччя СК “Черемош”, Торговиця ДЮСШ.

Відкриття турніру, нагородження учасників, спонсорів, батьків – захисників ЗСУ та підведення підсумків роботи відділення боксу КНП СК «Авангард» провів Володимир ПОДОЛЯК начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.

У боксерських спарингах від КНП СК «Авангард» взяли участь:

Кутський ліцей:
Комкін Денис