Сьогодні 24 жовтня в приміщенні спортивного залу Кутського професійного ліцею відбувся відкритий чемпіонат Кутської ТГ з волейболу.

В результаті проведених ігор переможцем змагань стали гості з команди с. Хімчин.
Друге місце виборола команда Рожнів – 1.
Третє – Рожнів – 2. Господарі посіли 4 – те місце.

Загалом участь в чемпіонаті взяли п’ять команд. Організаторами турніру виступив Відділ культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради та селищний голова Дмитро Павлюк, який і провів нагородження переможців та призерів змагань. Щира подяка суддівському корпусу і головному судді змагань В.І. Смеречинському.

Пресслужба Кутської селищної ради