Сьогодні, 28 квітня, на спортивному майданчику Старокутського ліцею відбулася першість з мініфутболу серед школярів (дівчат) Кутської ТГ.

Участь у змаганнях взяли 3 заклади освіти. Учасників змагань привітали: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Василькевич, директорка Старокутського ліцею Галина Марчук, тренери КНП СК «Авангард» та учні Старокутського ліцею.

У результаті зіграних матчів місця в турнірній таблиці розподілилися таким чином:
?І місце – Старокутський ліцей
?ІІ місце – Тюдівський ліцей
?ІІІ місце – Кутський ліцей
Переможці і призери були нагороджені кубками та грамотами. Кращі гравці пам’ятними статуетками, зокрема:
Бісюк Людмила – кращий воротар (Тюдівський ліцей)
Сащук Тетяна – кращий захисник ( Кутський ліцей)
Бойчук Андріана – кращий гравець (Старокутський ліцей)
Суддями змагань були – Іван Луканюк, Євген Калинчук, Денис Ткаченко.

Змагання пройшли за підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.
Дякуємо Збройним силам України за можливість проводити такі змагання у нашій громаді.??