У Кутській ТГ відбувся І турнір з футболу пам’яті Воїна-Героя ЗСУ Сергія Смадича уродженця села Слобідка. Змагання пройшли в дружній атмосфері за олімпійською кубковою системою між 4-ма запрошеними командами.
½ ФІНАЛУ
1. «Карпати» Кути – «Карпати» Берегомет = 8:0
2. «Зоря» Рожнів – «Черемош» Слобідка = 2:2 п.п. 2:4
МАТЧ ЗА ІІІ МІСЦЕ
«Зоря» Рожнів – «Карпати» Берегомет = 3:0
ФІНАЛ
«Черемош» Слобідка -«Карпати» Кути = 1:0
Переможець і учасники турніру нагороджені кубками та грамотами, а кращі гравці – пам’ятними призами. Нагородження відбулося за участі дружини і матері Воїна – Героя, які подякували учасникам турніру, керівництву Кутської ТГ за підтримку і допомогу в організації цих змагань.
Володар почесного кубка ФК «Черемош» с.Слобідка, в особі капітана команди Миколи Лазорика, на знак пам’яті і шани передав виграний трофей на вічне зберігання родині загиблого Героя Сергія Смадича.
ЗАВЖДИ БУДЕМО ПАМ’ЯТАТИ!??
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!??