У неділю, 6 листопада відбулись чергові матчі чемпіонату Івано – Франківської області та Косівського району з футболу.

«Карпати» Кути в черговому турі обласного чемпіонату гостювали в одного з лідерів змагань ФК “Гарда” м. Калуш, за рівної гри протягом усієї зустрічі шальки терезів господарі змогли схилити лишень в самій кінцівці, вразивши ворота суперника на 87 і 93 хвилинах.

Принагідно відзначимо, що ФК «Карпати» Кути 02 листопада в м. Івано – Франківську провели зустріч з ФА «Прикарпаття» в рамках 1/8 фіналу кубку області і здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0, таким чином потрапивши до 8-ки найсильніших команд.

Продовження змагань в кубку відбудеться навесні 2023 року.

В V турі районних змагань на Косівщині лідером стала команда «Черемош» Слобідка, здобувши 5 – ту перемогу поспіль та закріпившись на 1 позиції турнірної таблиці. У звітному турі було обіграно територіальних сусідів – команду «Карпати – 2» Кути з рахунком 3:0.

Наступний тур змагань відбудеться 13 листопада 2022року.

Разом до нових перемог!