У свято Покрови Пресвятої Богородиці, на честь 80-ти річчя Голови правління ФК ” Карпати” Кути, директора стадіону “Авангард” МИКОЛИ ПЕТРОВИЧА КУШНІРУКА відбувся турнір з футболу серед юнацьких команд 2006/2007 років народження.

Перед початком турніру шановного ювіляра урочисто привітали Кутський селищний голова Дмитро Павлюк, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Володимир Подоляк та нагородили Миколу Петровича іменною медаллю і подякою.

В півфіналі команди зіграли з рахунком:
“Карпати” Кути – ” “Сокільське” Тюдів 1:0
ФК Чорногузи – ” Черемош” Слобідка 1:0.
Гра за третє місце показала наступні результати:
“Черемош” Слобідка – “Сокільське” Тюдів 4:4,
по пенальті 4:2.
Фінал:
“Карпати” Кути – ФК Чорногузи 1:0.
В підсумку:
1 місце ” Карпати” Кути
2 місце ФК Чорногузи
3 місце “Черемош” Слобідка
4 місце “Сокільське” Тюдів.

Пресслужба Кутської селищної ради