В Кутах пройшла першість з волейболу серед команд навчальних закладів громади

Сьогодні відбулася першість з волейболу Кутської громади серед школярів (юнаки).
Першість, а відтак і «квиток» на районні змагання, виборювали 5 шкільних команд юнаків.
Гостинно прийняв учасників змагань у своєму спортивному залі Кутський професійний ліцей.
Привітали та надихнули гравців на вдалий старт начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Володимир ПОДОЛЯК і директорка Кутського професійного ліцею Наталія КРАВЧУК.
За підсумками змагань з волейболу серед юнаків місця розподілено таким чином:
І місце – Розтоківський ліцей🥇
ІІ місце – Тюдівський ліцей🥈
ІІІ місце – Кутський ліцей🥉
IV місце – Старокутський ліцей
V місце – Великорожинський ліцей
Під час нагородження кубками та грамотами учасників змагань Володимир ПОДОЛЯК подякував колективам за підготовку та участь у змаганнях. Також побажав ВК Розтоківського ліцею гідного пердставлення громади у районній першості, яка відбудеться 15 травня 2024 року.
Подяка директорці Кутського професійного ліцею Наталії КРАВЧУК та колективу за співпрацю у проведенні спортивного заходу, головному судді змагань Володимирові СМЕРЕЧИНСЬКОМУ за фаховий арбітраж.
Фінансова підтримка команд Руслана КОНИКА.🤝
Змагання відбулися за сприяння відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.
Дякуємо ЗСУ за можливість юному поколінню займатися спортом. Слава Україні!