ВІДБУВСЯ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ ДО ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ І ПАМ’ЯТІ МИХАЙЛА САВЧУКА

Сьогодні, напередодні Дня фізичної культури та спорту України, який щорічно відзначається у другу суботу вересня, на спортивному майданчику Старокутського ліцею відбувся турнір ⚽️з міні – футболу, в якому взяли участь представники Кутської та Рожнівської громад.

Водночас його проведення присвятили світлій пам’яті Михайла САВЧУКА, вчителя фізичної культури Старокутського ліцею. Учасників змагань привітали Галина МАРЧУК, директорка Старокутського ліцею та Володимир ПОДОЛЯК, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.

В результаті зіграних матчів у молодшій віковій категорії 5-7 класи🥇 перше місце виборола команда Старокутського ліцею, 🥈 друге – Рожнівський ліцей, 🥉 третє – Тюдівський ліцей.

Серед учнів 7,8,9 класів 🥇перше місце вибороли кутчани, 🥈друге – Рожнівський ліцей, 🥉третю позицію посіла команда Старокутського ліцею.
Переможці і призери були нагороджені кубками та грамотами.

Команди продемонстрували високий спортивний рівень. Юні спортсмени отримали позитивні емоції, досвід та нові знайомства. Дякуємо вчителям фізичної культури Старокутського ліцею, головному судді та суддівській колегії цього турніру, усім представникам запрошених команд за організацію та проведення, участь і спортивне виховання підростаючого покоління.

Змагання відбулися за підтримки відділу освіти та відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.

До нових зустрічей!

Слава воїнам ЗСУ!
Слава Україні! Героям Слава!