Волейбольна команда «Кутчанка» – срібний призер чемпіонату Вижницького району з волейболу серед жіночих команд сезону 2023-2024

Вихідними завершився чемпіонат Вижницького району з волейболу серед жіночих команд, в яких змагалися 8 колективів. Вітаємо наших волейболісток, тренерів Валерія Басараба і Володимира Смеречинського, а також вболівальників зі срібними медалями 🥈та вдалим завершенням сезону.

Кращими гравцями команди визнано капітана Вікторію Харченко та представника команди – Олександру Кирилюк. Спонсорами ВК «Кутчанка» виступили Михайло Полатайчук, Руслан Коник, Микола Ільницький, Іван Рильчук, Уляна Маркуц.

Участь у змаганнях відбулася за сприяння відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.

Нових перемог на волейбольних майданчиках!

Дякуємо воїнам ЗСУ!