Втретє поспіль «Кутчанка» – володар відкритого кубка Косівського району з волейболу серед жіночих команд

Вихідними в Рожнові пройшов відкритий кубок Косівського району з волейболу серед жіночих команд. У змаганнях взяли участь 5 команд з Косівського, Коломийського і Вижницького районів.

У результаті зіграних ігор за коловою системою переможцями стали наші волейболістки з ВК «Кутчанка» (тренер Володимир СМЕРЕЧИНСЬКИЙ), другими – рожнівчанки, а третіми – дівчата з Іспаса. Також участь у змаганнях взяли волейбольні команди з Джурова та Кобак.

Переможця змагань нагороджено кубком, а призерів – волейбольними мʼячами. Вітаємо наших спортсменок з перемогою! Вдалих ігор в чемпіонаті Івано-Франківської області!

Участь у змаганнях стала можливою за підтримки Відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради, Михайла ПОЛАТАЙЧУКА (м-н «Кутчанка»), Руслана КОНИКА («Konik»), Миколи ІЛЬНИЦЬКОГО, Яреми СТАРОЖИТНИКА та Назара ПІНЧУКА.

Наступні старти заплановані на 10.12.2023 у Печеніжині на Коломийщині.

Слава воїнам ЗСУ!