Вихідними на базі Кутського професійного ліцею відбувся ІІ тур чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу серед дівчат 2010 р.н., участь в якому взяла ВК «Старі Кути» (тренери: Василь Вальчик, Сергій Цикаляк, Ярослав Яким’юк).

У звітному турі наші дівчата провели дві зустрічі, в яких здобули одну перемогу і один раз поступилися:
ВК «Старі Кути» – Снятин ДЮСШ-2 – 2:0
ВК «Олімпія» – ВК «Старі Кути» – 2:0

Після двох зіграних турів команда Старих Кутів закріпилася в середині турнірної таблиці та збергіає шанс на вихід до фінальної частини чемпіонату. Дякуємо директорці Кутського професійного ліцею Наталії Кравчук за сприяння та підтримку у проведенні змагань.

Наступний тур відбудеться 17.02.2024 у місті Тлумач.
Дякуємо ЗСУ!
Разом переможемо!