У КУТСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ПРОВЕДЕНІ НАВЧАННЯ в УМОВАХ ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Упродовж минулого тижня (14-18 лютого цього року) у закладах освіти Кутської селищної ради проведене одноразове відпрацювання практичних дій (у тому числі евакуації) в умовах виникнення надзвичайних ситуацій у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

Зокрема у Кутському ліцеї відпрацьовували практичні дії з евакуації під час пожежі, яка виникла в спортивному залі.

Відповідно до інструкцій чергові по ліцею отримали доручення посилити контроль за недопущенням внесення до приміщень зазначеного закладу освіти вибухонебезпечних та інших предметів, що можуть становити загрозу здоров’ю і життю дітей та працівників, тощо.

Як зазначила директорка Кутського ліцею Світлана Андрусяк, усі діяли згідно з відпрацьованим алгоритмом дій. Були розроблені та виготовлені схеми евакуації на випадок НС та розроблений план евакуації учасників освітнього процесу ліцею на випадок пожежі.

За словами Миколи Федюка, виконувача обов’язків начальника МПО «Місцева пожежна охорона», навчання проведене на хорошому рівні, згідно з правилами поведінки в умовах виникнення НС. Під час умовної надзвичайної ситуації (пожежі) дії учасників евакуації були організовані та злагоджені.

Відділ з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами