19 лютого День Державного герба України

Державний герб України— офіційний символ держави Україна у вигляді золотого тризуба на синьому щиті. Один із трьох державних символів України нарівні з прапором і гімном. Тризуб був затверджений, як малий герб України 19 лютого 1992 року постановою Верховної Ради разом із своїм графічним зображенням. У 1996 році його статус був закріплений у Статті 20 Конституції України, де він також згадується як «Знак Княжої Держави Володимира Великого».

Затвердження тризуба гербом Української Народної Республіки було знаком свободи кожного громадянина нової української держави. Наш герб, наша святиня. Національний символ, що уособлює тисячолітній зв’язок поколінь. Шануймо наші державні символи, наші обереги, за які помирали кращі сини та доньки української землі!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК