28 січня – День затвердження Державного Прапора України

У цей день тридцять один рік тому Верховна Рада України офіційно затвердила синьо-жовтий стяг Державним Прапором України. «Затвердити Державним Прапором України національний прапор, що являє собою прямокутне полотнище, яке складається з двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору, нижньої – жовтого кольору, зі співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3» – саме ця дефініція була затверджена Постановою Верховної Ради України № 2067-ХХ1 від 28 січня 1992 року.

Прапор як державна атрибутика є символом соборності й незалежності України. Саме ці кольори зародились у надрах українського народу, і саме український прапор, який був довгий час національним символом, наразі майорить у кожному місті й селі України, у різних куточках земної кулі, на різних континентах. Нехай наше життя буде яскравим і багатим, як наш Державний стяг.

Слава Україні!
Героям Слава!