6 вересня відзначаємо професійне свято – День адміністратора центрів надання адміністративних послуг. Чимала кількість мешканців Кутської громади щодня звертається до працівників ЦНАПу та отримує там якісні послуги.

З нагоди професійного свята вітаю колектив Центру надання адміністративних послуг Кутської селищної ради!

Бажаю вам відповідати найвищим стандартам у роботі та успішно розвиватися. Добра, злагоди, щастя, міцного здоров’я, наснаги, успіхів у нових починаннях. Гармонії у вашому житті та миру в Україні!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК