8 листопада в Кутська ДШМ Кутської селищної ради відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів класу бандури, яке складалося з двох частин: відкритого уроку та виконавської майстерності учнів класу. Такий захід передбачено річним планом Івано-Франківського навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття.

На засіданні були присутні провідний методист Навчально-методичний центр культури і туризму Прикарпаття Тамара Присяжнюк (голова комісії), викладач-методист фахового коледжу ім. Д. Січинського Степан Жовнірович (член комісії), 24 викладачі класу бандури мистецьких шкіл Прикарпаття, представники місцевої влади секретар Кутської селищної ради Сергій Колотило, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради Володимир Подоляк, головний спеціаліст Ольга Яремчук.

Засідання розпочалося зі вступного слова Тамари Присяжнюк. Вітальне слово мали представники селищної ради Сергій Колотило та Володимир Подоляк.
Відкритий урок на тему: “Формування навичок гри на бандурі учениці елементарного підрівня” проводила викладач І категорії Ольга Чепелюк з ученицею 2-го класу Будз Євгенією. Викладачі-бандуристи високо оцінили роботу своєї колеги та відзначили талановиту ученицю. Свою виконавську майстерність також продемонстрували учні Ольги Чепелюк.

Завершився захід творами “Козацькому роду, нема переводу” і «Червона калина» у спільному виконанні учнів класу бандури , НААБ Сонячна Струна / Słoneczna Struna / Solar String” Будинку культури селища Кути та всіх присутніх.

Під час проведення обговорення відкритого уроку викладачі класу бандури мистецьких шкіл області відмітили належний рівень роботи Кутської школи мистецтв та надали методичні рекомендації щодо викладацької діяльності викладача Ольги Чепелюк.

У своєму підсумку Степан Жовнірович відмітив роботу викладача класу бандури та вніс вимоги і побажання щодо викладацької роботи. Тамара Присяжнюк зазначила важливість і доцільність у проведенні засідань методичних об’єднань, які сприяють обміну досвідом, зростанню майстерності викладачів та їхніх учнів. Захід було організовано відділом культури, туризму, молоді та спорту і Кутською школою мистецтв Кутської селищної ради.

Дякуємо гостям за присутність у методичному засіданні.

Дякуємо воїнам ЗСУ!

Слава Україні!