Державна міграційна служба України Попереджає!

В умовах воєнного стану Державною міграційною службою тимчасово призупинено роботу інформаційно-комунікаційних систем ДМС та надання адміністративних послуг, а саме:

видачу паспорта громадянина України та доставки виготовлених документів безпосередньо до територіальних органів
вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України по досягненню 25- і 45-річного віку.

Всі, хто перебуває на території України повинні мати при собі наступні документи, що підтверджують особу:

– паспорт громадянина України у формі картки або книжечки,
– паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
Для іноземців та осіб без громадянства:
– посвідка на постійне проживання,
– посвідка на тимчасове проживання,
– посвідчення біженця,
-посвідчення особи яка потребує додаткового захисту. На період дії воєнного стану у громадян України, іноземців та осіб без громадянства обмежена можливість обміну документів, що посвідчують:

– особу,
– підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи

Особи можуть пред’являти документ строк дії якого закінчився, або до якого своєчасно не вклеєна фотокартка як документа, що посвідчує особу.