ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ❗️
З метою ведення обліку переселенців на території Кутської селищної територіальної громади представниками Кутської селищної ради проводиться подвірний обхід. При перевірці необхідно надати наступні дані:
✅ прізвище, ім’я, по- батькові
✅ паспортні дані
✅ вказати дату заселення
‼️Просимо всіх поставитися з розумінням до даних заходів!
‼️Нагадуємо, що відповідно до наказу Косівської районної військової адміністрації від 27 лютого 2022 року № 2 у районі заборонили поселення чоловіків з числа переміщених осіб віком від 18 до 60 років, крім осіб, які не підлягають мобілізації за станом здоров’я.
‼️Така заборона діє для всіх закладів розміщення незалежно від форми власності (п.10 та п.17 ст. 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»).
Керівників закладів розміщення зобов’язано невідкладно повідомляти органи місцевого самоврядування щодо кількості поселених чоловіків цієї вікової категорії із зазначенням їх паспортних даних.
‼️Чоловіки ж віком від 18 до 60 років повинні звернутися у Косів РТЦК та СП або за фактичним місцем прописки.
‼️За ухилення від реєстрації (обліку), перешкоджання здійснення обліку передбачено відповідальність згідно ЗУ «Про правовий режим воєнного стану».‼️