ДО КІНЦЯ ЧЕРВНЯ ДІЗНАЄМОСЯ ПРІЗВИЩА ДИРЕКТОРІВ ТРЬОХ ЛІЦЕЇВ НАШОЇ ГРОМАДИ

Учора, 17 червня, у приміщенні Кутського ліцею відбувся перший етап конкурсу на заміщення посад директорів трьох загальноосвітніх закладів Кутської селищної територіальної громади – Старокутського ліцею (троє претендентів), Тюдівського (двоє) та Великорожинського (один).

Члени комісії переглянули та оцінили роботи учасників. Роботи не підписані, лише пронумеровані, тож члени комісії не знали, чиї завдання перевіряли.

Усі конкурсанти успішно пройшли перший етап відбору, набравши понад мінімально необхідну кількість балів.

«Результати першого етапу повідомимо учасникам до 19 червня. Другий етап відбудеться на наступному тижні. А до кінця червня стануть відомі загальні результати конкурсу, тобто дізнаємося прізвища директорів ліцеїв», – поділився інформацією Андрій Василькевич, заступник селищного голови та голова конкурсної комісії.

Пресслужба Кутської селищної ради