Під патронатом Чернівецької обласної ради, Управління культури, Управління освіти та Департаменту соціальної політики Чернівецької міської ради, 19-21 квітня, у Чернівцях проходив ДРУГИЙ МІЖНАРОДНИЙ ДВОТУРОВИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС “УКРАЇНА ЄДНАЄ. UA UNITED”.

У фестивалі успішно взяли участь вихованці Кутської дитячої художньої школи імені Івана Брошкевича і стали лауреатами конкурсу з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

ГРАН-ПРІ здобула Ярина БОДНАРУК, Диплом І ступеня – Єва ГОНЧАРОВА, Диплом І ступеня – Ірина ІГОШИНА – талановиті митці викладачки Марії ГОНЧАРОВОЇ.

Диплом І ступеня – Євгенія ГАСЯК, Диплом І ступеня – Уляна КОВАЛЮК та Диплом ІІІ ступеня – Каріна ГУМЕНЯК отримали юні дарування викладачки Марії МИХАЙЛИШИН.

Щиро вдячні організаторам конкурсу за належну організацію творчого проєкту і запрошення щодо участі у фестивалі-конкурсі. Подяка високоповажному журі за високу оцінку творчих робіт вихованців Кутської художньої школи.

Вітаємо! Творчого натхнення!

Слава воїнам ЗСУ!