«Мама, тато, я – спортивна сім’я!»

Під такою назвою, учора, 20 квітня, на базі Старокутського ліцею відбулося родинно-спортивне свято, в якому батьки і діти ФК “Черемош” Слобідка змагалися за першість у різних конкурсах та естафетах.
🏆Основною метою заходу стало зміцнення здоров’я дітей і батьків, пропаганда здорового способу життя, виховання любові до фізичної культури, чудовий настрій, незабутні емоції та взаємодія дітей з батьками.
Спортивним змаганням передувало урочисте відкриття, на якому начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради Володимир Подоляк привітав усіх учасників змагань, побажав міцного здоров’я і гармонійного спортивного розвитку.
У змаганнях було 4 етапи:
📌 Інтелектуальний
📌 Точність ударів
📌 Набивання мʼяча в старших, швидкість мислення в середніх, та точність в менших діток
📌 смуга перешкод, в основі якої дріблінг.
У результаті запеклої боротьби за перемогу в старшій групі
•І місце зайняв – Ільницький Степан, мабуть, головна сенсація цих змагань! Степан єдиний учасник хто відповів на всі 10 запитань інтелектуальної вікторини.
•ІІ місце зайняв капітан команди U-15 – Будз Марк, який успішно пройшов 3 етап – набивання мʼяча, тому і вирвався в лідери.
• ІІІ місце посів Сливчук Дмитро, набравши рівну кількість балів з Черненком Олександром. Врешті все вирішили пенальті – і тут влучніший був Дмитро 5:4.
В середній групі було не менш цікаво та напружено, але однакових балів у трійці не було, тому місця розподілилися таким чином:
• ІІІ місце – Яремин Костянтин та його мама Надія
• ІІ місце – Гулій Мартін з мамою Тетяною
• І місце – Зюзін Артем та його батько Віктор.
Найцікавіша група виявилася молодша: тут від першого до останнього етапу не було одноосібного лідера – в кінці три команди набрали однакову кількість очків, 27 з 40 можливих – це сімʼї Максима Вардзаля і два брати Рубаняки Дмитро та
Олексій. Всі троє дітей вирішували долю команди в серії пенальті.
Першим нажаль вилетів наймолодший з трійки – Максим, який в останньому ударі потрапив у штангу.
Далі серія продовжилася до десятого удару: і Олексій,
і Дмитро могли вигравати, але все таки старший
брат переміг, тому володар одного із Золотих Мʼячів поповнив свою колекцію ще й золотою медаллю.
• І місце вибороли – Рубаняк Олексій та дядько Руслан
•ІІ місце посів – Рубаняк Дмитро з хрещеним Анатолієм
•ІІІ місце посів – Вардзаль Максим з батьком Артуром
Нагородили двома медалями чудових дівчаток – Василинчук Вероніку та Галицьку Вероніку
Конкурси серед учнів і батьків пройшли у дружній, спортивній атмосфері.
Переможців та призерів було нагороджено пам’ятними медалями і призами.🤗 Після напружених естафет учасників пригостили солодощами.
Організаторами заходу виступили відділ культури, туризму, молоді та спорту і тренер ФК «Черемош» Слобідка Денис Ткаченко.
Незмінний спонсор ФК “Черемош” Слобідка Руслан Коник.
🤝Дякуємо за активну громадську позицію у спортивному житті Кутської селищної територіальної громади сім’ям, які виявили бажання взяти участь.
🇺🇦Щира подяка ЗСУ за можливість проводити такі заходи та займатися дітям улюбленими видами спорту.
Разом до ПЕРЕМОГИ!💪🇺🇦