ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОХОДИ ПОСАДОВИХ ОСІБ АПАРАТУ КУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОТРИМАНІ за ОСНОВНИМ МІСЦЕМ РОБОТИ у 2021 – 2022 РОКАХ

12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон про відновлення декларування посадовими особами юридичних осіб публічного права. Термін подання щорічних декларацій за 2021-2022 роки закінчився 31 січня цього року. Щорічні декларації за 2023 рік посадові особи зобов’язані подати до 31 березня 2024 року.

Враховуючи актуальність зазначеного питання, публікуємо узагальнені дані про доходи посадових осіб апарату Кутської селищної ради, отриманих за основним місцем роботи у 2021-2022рр. (доходи враховують заробітну плату включно з усіма надбавками та преміями).

Детально ознайомитись з даними декларацій всіх посадових осіб можна на сайті НАЗК у ЄДРД.