Два золота: вихованці КНП СК “Авангард” стали чемпіонами Прикарпаття з вільної боротьби U-15

8 – 9 лютого в місті Калуш проходив Чемпіонат області з вільної боротьби U-15, в якому взяли участь понад сто спортсменів та спортсменок Івано-Франківщини (2009-2010 років народження). Юні спортсмени виступали загалом у 22-х вагових категоріях (11 для молодших юнаків і 11 для молодших дівчат). Кутську громаду представляли 6 борців і 1 борчиня. Це — вихованці КНП СК «Авангард», тренер Володимир Острук.

Так, на чемпіонаті області серед хлопців та дівчат U15 вихованці спортивного клубу вибороли:
Два золота:
Могурук Ніка
Лазорик Максим
Калинич Володимир – ІV місце
Попенюк Володимир – ІV місце
Будз Марк – V місце
Шагай Роман – VI місце
Будз Анатолій – VIІ місце

Вітаємо наших чемпіонів з перемогою! Бажаємо вдалих виступів у майбутньому!

Участь в чемпіонаті відбулася за сприяння відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради.

Дякуємо ЗСУ!