Консультування громадян через телефони «гарячих ліній» Головного управління Пенсійного фонду України в області

Серед пріоритетних напрямків діяльності Головного управління важливе місце займає удосконалення роботи щодо надання послуг населенню, яке спрямоване на ознайомлення жителів краю зі змінами та нововведеннями пенсійного законодавства, новими електронними сервісами Пенсійного фонду України та комунікацію з громадськістю.

?Для постійного контакту з жителями Івано-Франківщини працюють телефони «гарячих» ліній відділів обслуговування громадян (сервісних центрів) Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області для фахового консультування громадян.