СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ДМИТРО ПАВЛЮК ПРИВІТАВ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Сьогодні, 16 червня, напередодні Дня медичного працівника, який офіційно в Україні відзначається у третю неділю червня, селищний голова Дмитро Павлюк привітав медпрацівників КНП «Кутська міська лікарня», ветеранів медичної галузі з професійним святом.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв, військових медиків, які гідно виконували свій професійний обов’язок, захищаючи нашу державу та рятуючи життя іншим.

«Переоцінити величезну роль медиків неможливо, адже здоров’я людей – головне багатство, без якого неможливе повноцінне життя, тому праця медиків завжди була і залишається затребуваною і шанованою.

День медика – чудова нагода ще раз подякувати вам за професіоналізм, сумлінну та невтомну працю, зокрема в умовах пандемії COVID-19, а тепер і в умовах війни, розуміння, жертовність, за ваш особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, надання висококваліфікованої медичної допомоги», – зазначив Дмитро Павлюк.

Селищний голова побажав працівникам галузі охорони здоров’я та їх родинам міцного здоров’я, оптимізму, наснаги, злагоди, благополуччя, миру і спокою.Кутською селищною радою оголошена подяка за високий професіоналізм, мужність, стійкість, витримку, самовіддачу, неоціненно складну героїчну працю та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника військовому медику Олегу Слижуку.

Почесними грамотами Кутської селищної ради з нагоди Дня медичного працівника за вагомий і особистий внесок, високі показники в роботі, участь у громадському житті лікарні та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника Ігор Грабовецький – директор КПН «Кутська міська лікарня», Любов Чоборяк – завідувачка Амбулаторії ЗПСМ с. Тюдів, Лілія Томащук – завідувачка ФАПом с. Слобідка, Дзвінка Шарабуряк – акушерка ФАПу №1 у с. Розтоки, Ганна Чайковська – сестра медична ЗПСМ Амбулаторії ЗПСМ с-ща Кути КПН «Кутська МЛ», Людмила Новосілецька – сестра медична ЗПСМ Амбулаторії ЗПСМ с-ща Кути КПН «Кутська МЛ», Мар’яна Запольська – сестра медична хірургічного кабінету поліклінічного відділення КПН «Кутська МЛ», Галина Угринюк – сестра медична терапевтичного відділення КПН «Кутська МЛ», Світлана Мерещук – сестра медична неврологічного відділення КПН «Кутська МЛ», Іван Пилип’юк – рентгенолаборант КНП «Кутська МЛ», Дмитро Мельник – завідувач господарством КНП «Кутська МЛ».

Водночас медпрацівники отримали почесні грамоти та відзнаки обласного і державного рівня з рук директора Кутської міської лікарні Ігоря Грабовецького, голови профспілки Наталії Геркалюк, які теж привітали своїх колег із професійним днем.